ניקוי גרנוליט

להצעות מחיר ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ניקוי גרנוליטגרנוליט הוא מעין משטח בטון העשוי בכמה שלבים. בשלב הראשון בבניית הגרנוליט יוצקים בטון ומייבשים אותו למשך כיום אחד. בשלב השני לבנייתו, מערבים בו תערובת של חלוקי נחל וחול ומשהים אותו לייבוש מלא. לאחר הייבוש עוברים עם כל מכשירי ההחלקה, מה שיוצר מעין קיר בטון חלק. שיטת הבנייה וכלל החומרים המעורבים בגרנוליט יוצרים חורים קטנים לאורך המשטח כולו. חורים אלה מקשים מאוד על כל שלבי ניקוי המשטח בדרכים המקובלות, מה שמחייב שיטת ניקוי ייעודית למשטח. מהי שיטת הניקוי הטובה ביותר לניקוי יסודי של הגרנוליט? ניקוי במים בלחץ גבוה. אם גם אתם מתמודדים עם לכלוכים רבים ועמוקים על משטחי גרנוליט, לרבות ציורי גרפיטי, לכלוכי שמן ועוד – אתם חייבים להמשיך לקרוא את השורות הבאות.

 

הכירו את הגרנוליט – קיר בטון

ראשית, חשוב לדעת שלא מעט אנשים כיום בוחרים לעשות שימוש בניקוי בעזרת מים בלחץ גבוה. לפני שנגע בדרך להתגבר על כלל הלכלוכים ממשטח הגרנוליט, חשוב שתכירו את שיטת הניקוי בעזרת מים בלחץ גבוה. חברות ניקוי מקצועיות מציעות שירותי ניקוי בעזרת מים בלחץ גבוה להתמודדות מיטבית עם הלכלוכים הקשים והעקשניים ביותר. ניסיתם להתמודד עם מגוון כתמים או לכלוכים בכל דרך ללא הצלחה? שירותי ניקוי בעזרת מים בלחץ גבוה הם התשובה עבורכם. במסגרת שירותי ניקיון אלה מתיזים מים בלחץ גבוה במיוחד על מקור הלכלוך. המים המותזים מצליחים לחדור לנקבוביות הפנימיות ביותר ולהוציא מהן את כל הלכלוך. חשוב להדגיש כי ישנה שיטה נוספת של התזת חול בלחץ גבוהה, על שיטה זו נרחיב מטה

התזת המים בלחץ גבוה מאפשרת להם לחדור לכל החריצים ולפנות מהם את כל הלכלוך

אז איך שיטת ההתזה מצליחה להתגבר על כל הלכלוכים במשטח גרנוליט? המים המותזים חודרים אל עומק החריצים במשטח ומפנים מהם את כל הלכלוך או שאיות הצבע שהצליחו לחדור. חשוב להדגיש כי ישנן מכונות רבות המתיזות מים בלחץ גבוה. בשביל להצליח לנקות גרנוליט בצורה הרמטית, חשוב לוודא שאתם בוחרים בחברת ניקיון מקצועית שעושה שימוש במכונות חדשניות ומתקדמות במיוחד. שימוש במכונה שמתיזה את המים במהירות שאינה גבוהה במיוחד תפגע באופן ישיר באיכות הניקיון. מעבר לעובדה שמכונות שאינן מקצועיות יגרמו לעבודה להתארך (מה שכמובן יבוא לידי ביטוי בעלויות השירות), מכונות אלה לא יצליחו לנקות באופן הרמטי את כלל הלכלוכים שחדרו לחריצים הקטנים של קירות הגרנוליט.

 

ניקוי גרנוליט: התזת מים בטמפרטורה גבוהה

חשוב לדעת כי מעבר להתזת מים בלחץ גבוה, ישנן מכונות מקצועיות שיודעות לחמם את המים לטמפרטורה של כ 90 מעלות. במקרים חריגים בהם קיימים לכלוכים קשים במיוחד על קירות הגרנוליט, ניתן לעשות שימוש במים רותחים. המים הרותחים בלחץ גבוה יביאו לניקוי יסודי שיתגבר על כל הלכלוכים בצורה מיטבית. חברות שאינן מספיק מקצועיות לא מגיעות מצויידות עם כל הציוד הנדרש להרתחת מי ההתזה, מה שעלול לפגוע בהצלחתן לנקות באופן הרמטי גם את הלכלוכים הקשים ביותר.

 

התזת חול להתגברות על לכלוכים קשים במיוחד

כפי שציינו מעלה, ישנה שיטה נוספת להתמודדות עם מגוון רחב של לכלוכים בעזרת התזה. התזת חול בלחץ גבוה מסייעת להתמודדות עם לכלוכים קשים במיוחד על כל סוגי המשטחים. מתמודדים עם לכלוכים על קירות בטון, מתכות או אך רהיטי עץ? שירותי התזת חול בלחץ גבוה יוכלו להתאים לכם. חברת ניקיון מקצועית המציעה את שירותיה לניקוי גרנוליט, מציעה גם שירותי ניקוי בחול. שירותי ניקוי בחול נעשים באותה שיטה – התזת חול בלחץ גבוה על מקור הלכלוך. חשוב להדגיש ולומר כי בשונה משיטת התזת המים, שיטת התזת החול מחייבת את אנשי המקצוע לבחור נכון את סוג החול המתאים ביותר בהתאם לכל סוגי הלכלוך השונים.

 

הכירו את ההבדלים בין חומרי השחיקה השונים

כיום יש לא מעט סוגי חול וחומרי שחיקה המסייעים להתמודדות עם לכלוכים קשים במיוחד. ההבדלים המרכזיים בין סוגי החול השונים מתבטאים בגודל גרגירי החול ובצורתם הפיזית. ישנם גרגירי חול קטנים, עדינים ועגלגלים המסייעים להתמודדות עם לכלוכים על חומרי גלם עדינים. לעומתם, יש לא סוגי חול גדולים וגסים בצורתם, מה שמתאים יותר להתמודדות עם לכלוכים משמעותיים על חומרי גלם קשים. מתמודדים על לכלוכים על גרנוליט? כנראה שאנשי המקצוע יבחרו גרגירי חול גסים להתגברות על הלכלוכים.

בחרו נכון חברה מקצועית ומיומנת

לסיכום, אם אתם רוצים להתגבר על לכלוכים עמוקים בקירות גרנוליט, חשוב לדעת לבחור נכון חברה מקצועית שתדע לסייע לכם להתגבר על כל לכלוך בצורה מיטבית. לפני שאתם בוחרים את חברת הניקיון שלכם, חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות שירותיה. כמו כן חשוב ליצור קשר עם החברה במטרה לוודא שהיא אכן יודעת לעשות שימוש בציוד המתקדם ביותר להתגברות על לכלוכים בקירות גרנוליט, לרבות שימוש במים רותחים להתמודדות עם הלכלוכים הקשים ביותר. בחירה נכונה תבטיח לכם התגברות על כל סוגי הלכלוכים בקלות ובמהירות.

להצעות מחיר ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

053-3561589