מתי נצטרך להשתמש ניקוי בלחץ מים גבוה?

להצעות מחיר ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

בעוד כי ניקוי בלחץ מים גבוה נחשב שיטה אפקטיבית מאוד להסרת לכלוכים עיקשים, חשוב לזכור כי שיטה זו ממש לא מתאימה לכל סוגי המשטחים, הרהיטים וכו'. בפועל, אם לחץ המים חזק מדי, והפריט אינו מותאם לספוג זאת, בהחלט עלול להיגרם נזק לאותו פריט. אם ככה, מתי נזמין את השירות? – קראו כאן.

מה זה ניקוי בלחץ מים גבוה?

ניקוי בלחץ מים גבוה מהווה שיטת ניקיון מאוד יעילה, אבל מצד שני, גם מסוכנת עבור חלק מהפריטים וסוגי המשטחים. שיטה זו למעשה מבוססת על הזרקה של זרם מים חזק במיוחד, כאשר זה משמש להסרת לכלוך קשה, כתמים וחומרים דביקים ממשטחים שונים. מצד אחד, יתרונות השיטה הם ברורים, הניקוי הוא מאוד יסודי, ומעבר לכך, זו נחשבת שיטת ניקוי ירוקה, כלומר נטולת כימיקלים. מצד שני, חשוב לקחת בחשבון כי שיטה זו אינה מתאימה תמיד עבור משטחים שונים, כמו למשל משטחים ופריטים שונים אשר הצבע שלהם עשוי להתקלף בקלות. במילים אחרות, השיטה הזאת דורשת ידע ומיומנות. לכן, מומלץ להיעזר בשירותי חברת ניקיון מקצועית.

מתי ניקוי בלחץ מים גבוה יהיה אפקטיבי?

אם אתם תוהים מתי הזמנת ניקיון עם מים לחץ גבוה תהיה אפקטיבית, התשובה משתנה בהתאם לסוגי המשטחים שאתם רוצים לנקות, כפי שציינו כבר לעיל. עם זאת, עדיין לא העמקנו בסוגי הלכלוכים אשר ניתנים להסרה באמצעות אקדח מים בלחץ גבוה, כמו למשל אלו לפניכם:

  • כתמי שמן הנובעים ממאכלים שונים, או לחילופין, כתמים שומניים אשר נובעים כתוצאה מנוזלי גוף, זיעה, שתן וכו'.
  • עובש אשר מתפתח על משטחים ועל גבי פריטים שונים.
  • אבק בכמויות נרחבות, כמו למשל בשטחים מסחריים גדולים.
  • לכלוך דביק אשר "יושב" כבר כמה שנים באותו מקום, ולכן מצריך שיטות עוצמתיות להסרתו.
  • צבע מתקלף אשר נדרש להסרה לפני צביעה חדשה.
  • גרפיטי מכל הסוגים, כולל צבעים חזקים שקשה להסיר באמצעים אחרים.
  • לשלשת יונים אשר כבר עברה יותר מכמה קיצים חמים, ספגה שמש חזקה והתקשתה על גבי כל מיני סוגי משטחים.
  • כתמי חלודה קלה וקשה יותר, אך יש לקחת בחשבון כי לחץ המים אינו מהווה טיפול נגד חלודה, הוא רק מסיר את כתמיה.
  • מסטיקים אשר דבוקים חזק ונוטים להתקשות מאוד במרוצת השנים.
  • שאריות בטון לאחר שיפוצים.

בסיכומו של דבר, ניתן לנקות מקומות שונים ופריטים שונים באמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה, כאשר המקרים הנפוצים ביותר הם אלו אשר מצריכים ניקוי קירות חיצוניים של מבנים מכל הסוגים, מדרכות, חניונים, גגות, דקים, בריכות, חומות אבן ואפילו ריהוט גן. ככה או ככה, הכי חשוב להסתייע בחברת הניקיון הנכונה, וכן לוודא איתה לפני זה שלחץ המים לא עתיד לגרום נזק למשטח או לפריט אותו אתם רוצים לנקות.

ניקוי לחץ מים

אלכס בלוסקי
אלכס בלוסקי

יש לי חברה שמתעסקת בתחום ניקוי חול, גם באמצעות לחץ מים חזק. נחנו מציעים שירות מקצועי ואמין, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום.

להצעות מחיר ומידע נוסף

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

053-3561589